За вбивство поліцейського житель Рівненщини отримав довічне ув’язнення

Опубліковано:

За принципової позиції прокурора, у Волинському апеляційному суді відстояно позицію законності вироку суду присяжних при Млинівському районному суді.

Так, 26 лютого 2020 року вироком суду присяжних, 34-річного мешканця Дубенського району визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342, ст. 348 КК України та засуджено до довічного позбавлення волі.

В суді прокурором доведено, що 1 липня 2018 року чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив опір працівнику правоохоронного органу – поліцейському Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області, який за заявами громадян проводив перевірку законності дій останнього.

Чоловік не виконав законної вимоги працівника поліції про припинення неправомірної поведінки та самовільно залишив місце події.

В подальшому, чоловік господарськими вилами завдав три удари по тілу та голові працівнику поліції,спричинивши йому тілесні ушкодження, від яких настала смерть.

Суд апеляційної інстанції, перевіривши доводи сторони захисту, заслухавши думку прокурора, потерпілих та їх представника залишив апеляційну скаргу захисника обвинуваченого без задоволення, а вирок суду присяжних без змін. 

Ухвала Волинського апеляційного суду набрала законної сили з моменту її проголошення.

Остаточну міру покарання засудженому залишено у виді довічного позбавлення волі.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід