За тиждень на Закарпатті виявили 78 фактів крадіжок електроенергії

Опубліковано:

Починаючи з 9 грудня 2019 року по 15 грудня 2019 року, працівниками Товариства виявлено 78 фактів крадіжок електричної енергії.
Зокрема, було складено 72 Актів про порушення Правил серед населення та 6 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (20 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у Хустському районі, Тячівському районі та м. Мукачево, Закарпатської області (по 2 порушення відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 100,026 тис. грн.

Пресслужба ПрАТ “Закарпаттяобленерго”

Про Захід