За три дні на Закарпатті вакцинували понад 3 тисячі освітян

Опубліковано:

Керівництво краю поставило перед собою амбітну ціль: за три дні – від суботи до понеділка – зробити 3, 5 щеплень освітянам, інформує пресцентр ОДА.

Для цього в область минулої п’ятниці, 4 червня, доставили 3510 доз вакцини КОМІРНАТІ (ПФАЙЗЕР).

«Щоб оперативно впоратись, по всій області працювали 14 мобільних бригад.

У суботу щеплення вакциною КОМІРНАТІ (ПФАЙЗЕР) зробили 1167 чоловік, у неділю – 799. За минулу добу зробили 1266 щеплень, таким чином, використані всі 3510 доз, котрі отримала область.

Першу дозу вакцини отримали 3374 працівники сфери освіти. Залишкові дози використані для осіб із 1 та 2 етапів, в основному для медичних працівників», – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Через 21 день згідно з розподілом Міністерства охорони здоров’я в область доставлять наступні 3510 доз для введення 2 дози вакцинованим.

«Щиро вдячний за оперативну і злагоджену роботу, професійний підхід до вирішення питань у найкоротші строки керівникам районів та районних відділів освіти, керівнику департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та головній епідеміологині Закарпаття Вікторії Тимчик.

Надалі такі насичені «вакцинувальні вихідні» будуть на Закарпатті частіше. Стежте за інформацією, запишіться на вакцинацію у свого сімейного лікаря чи через додаток «Дія» і очікуйте своєї черги», – зазначив перший заступник керівника краю.

Про Захід