За один день до травмпунктів Львова звернулося 28 людей

Опубліковано:

12 грудня, до травмпунктів Першого медичного об’єднання Львова (лікарні святого Пантелеймона та лікарні святого Луки) звернулося 28 людей. Ще 65 травмованих звернулися до медиків на вихідних (із них одна дитина). Серед найпоширеніших травм – струс мозку, переломи рук та ніг, а також забої різних ділянок тіла.

«У перші дні зими кількість травмованих суттєво зростає. Найчастіше через те, що люди ще не готові й не адаптовані до обережного пересування у таку погоду», – пояснюють в управлінні охорони здоров’я Львівської міськради.

Аби уникнути падінь та травмувань, травматологи радять, найперше, подбати про зручне взуття: воно має бути не слизьким, жінкам не варто взувати підбори. Також не слід ховати руки в кишені, адже при падінні це може спровокувати вивих плеча чи травмування обличчя та голови.

Якщо падіння не уникнути, варто пам’ятати: падати потрібно на бік, не виставляючи руки вперед, адже саме переломи зап’ясть є «рекордсменами» зимового періоду. Також при падінні варто максимально згуртуватися та напружити м’язи: це захистить руки та ноги від розтягнень та переломів.

«Якщо мали падіння та відчуєте біль у голові, нудоту, біль у ділянці травмування, терміново зверніться до лікаря. Пам’ятайте, що вчасно надана допомога попереджає ускладнення», – наголошують у Першому ТМО Львова.

Львівська міська рада

Про Захід