За крадіжки і розбій закарпатець потрапив за грати

Опубліковано:

Тисменицький районний суд виніс вирок раніше неодноразово судимому уродженцю Закарпатської області, визнавши його винним у скоєнні крадіжок та розбійного нападу на території Івано-Франківщини під час дії воєнного стану.

Івано-Франківська окружна прокуратура довела в суді провину закарпатця, який має декілька судимостей, у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст. 185 (крадіжка) та ч.4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Правопорушення були скоєні в період дії воєнного стану на території Загвіздянської сільської територіальної громади.

Згідно з матеріалами справи, у грудні 2023 року обвинувачений незаконно проникав до приватних помешкань місцевих жителів, звідки викрадав цінні речі. Крім того, чоловік скоїв напад на жінку, яка перебувала на автобусній зупинці. Зловмисник, погрожуючи потерпілій ножем, який приставив до її шиї, заволодів мобільним телефоном та гаманцем з грошовими коштами.

“Тисменицький районний суд призначив йому покарання – 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Вирок набуде законної сили після завершення терміну, відведеного на подання апеляційної скарги.

Про Захід