Економіка Закарпатські новини Останні новини

За два місяці на Закарпатті сплачено майже 827 мільйонів гривень ЄСВ

Понад 826,4 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплатили суб’єкти господарювання Закарпатської області впродовж січня-лютого 2021 року. Про це розповів начальник ГУ ДПС у Закарпатській області Ілля Матьола.  За словами очільника податкового відомства, ця сума перевищила очікувані надходження даного платежу на 61,6 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, приріст єдиного внеску склав 78 млн грн.

У лютому цьогоріч надходження ЄСВ від платників області склали 479,24 млн гривень. Порівняно з лютим минулого року сплата платежу зросла на 93,4 млн грн.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що 1 січня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15 грудня 2020 року №773, яким затверджені у новій редакції форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

Зауважимо, що страхувальники (роботодавці) вперше подають до контролюючого органу інформацію про суми нарахованого ЄСВ у складі Розрахунку за підсумками І кварталу 2021 року (з розбивкою по місяцях), тобто починаючи з 01.04.2021 року (граничний термін подання 09.05.2021 року).

ДПС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

93 − = 84