За добу на Закарпатті ліквідували 24 пожежі

Опубліковано:

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 7:00 20 липня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 50 виїздів, з яких п’ять – хибні.

Щодо обстановки з пожежами:

19:07.2022 о 8:47 – загорання мотоцикла Mustang, за адресою: м. Рахів, вул. Бурку. Пожежею знищено моторний відсік. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 2-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів.

19:07.2022 о 10:47 – пожежа в надвірній споруді, за адресою: Тячівський район, смт Буштино, вул. Карпатська. Вогнем знищено покрівлю надвірної споруди на площі 60 кв. м та 3 т сіна. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів та державного пожежно-рятувального поста смт Вишково.

19:07.2022 о 17:55 – пожежа в житловому будинку, за адресою: Берегівський район, Виноградівська ТГ, с. Олешник. Вогнем знищено покрівлю на площі 10 кв. м та речі домашнього вжитку. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів та місцевої пожежної команди с. Підвиноградів.

19:07.2022 о 18:28 – загорання сіна на відкритій території, за адресою: Рахіський район, Ясінянська ТГ, с. Лазещина, урочище Студений. Пожежею знищено 0,1 т сіна. На гасіння залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста смт Ясіня.

Ще упродовж чергової доби виникло 20 загорань сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях регіону. Найбільше – 8 разів горіло на Берегівщині. На Ужгородщині та Мукачівщині було по 4 випадки займання сухостою. У Хустському районі сталося 3 пожежі в екосистемах та одна на Тячівщині. Усього пожежами знищено 11,21 га сухої трави.

Про Захід