За добу на Львівщині зафіксовано 3 випадки укусів змій

Опубліковано:

26 червня червня о 15:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Бориславської центральної міської лікарні поступила молода жінка 2001 року народження, жителька с. Перепростиня Дрогобицького району, з діагнозом – укус змії. Стан потерпілої – середньої важкості, стабільний.

Цього ж дня, о 18:00 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру поступив хлопчик, 2009 року народження, житель м. Стрий, з діагнозом – укус змії.

О 18:00 надійшло, ще одне повідомлення, що в реанімаційне відділення Бориславської центральної міської лікарні поступила жінка, 1997 року народження, жителька с. Опака Дрогобицького району, з діагнозом – укус змії. Стан потерпілої – середньої важкості, стабільний.

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу. Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

ГУ ДСНС у Львівській області

Про Захід