За час війни понад 103 тисячі українців отримали медичну допомогу у Львові

Опубліковано:

Українці, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через війну, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. За цей час лікування й консультації вже отримали понад 103 тисячі українців.

Як пояснюють у міському управлінні охорони здоров’я, йдеться про невідкладну і планову допомогу, профілактику, вакцинацію тощо.

Так, з різними травмами і пораненнями до лікарень Львова госпіталізували 6482 вимушено переміщених українців (зараз на лікуванні перебуває 227 людей, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 77909 українців, з них 12758 – діти, 2413 – вагітні жінки. Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 19217 людям.

Через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними та доступними в Україні, у Львові створюють екосистему підтримки та турботи про людей НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). А вже завтра тут відкриють мобільну майстерню протезування, щоб якомога більше українців змогли отримати якісні сучасні протези у своїй рідній країні.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/293313-za-chas-viiny-ponad-103-tysiachi-ukraintsiv-otrymaly-medychnu-dopomohu-u-lvovi

Про Захід