З Ужгорода до Праги можна буде дістатися прямим потягом

Опубліковано:

Про таку перспективу пресслужбі Закарпатської обласної ради розповів власник залізничної компанії «Gepardexpres» Альберт Фікачек.

Раніше таку можливість було обговорено з головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком. Відтак, спікер сконтактував «Gepardexpres» з «Укрзалізницею». Наразі тривають переговори між компаніями.

За їх результатами Альберт Фікачек каже, що наразі йде мова про 2 вагони потягу, який з’єднуватиме Ужгород з Прагою та Києвом. Днями, у рамках експерименту, 2 вагони зі столиці Чехії через станцію Кошице уже прибули у Чоп. Загалом же компанія має можливість забезпечити 12 вагонів. Але, лише за умови витребуваності такого маршруту. Для цього також залишається отримати згоду Прикордонної служби України.

До слова, Альберт Фікачек з перших днів російської агресії та масового виїзду біженців закордон відправив до Чехії близько 5000 українців, котрі тікали від вибухів.

Також його компанія та інші чеські залізничні перевізники безкоштовно надали вантажні вагони і електровози для відправлення гуманітарної допомоги. Всього за участі Альберта в Україну було завезено понад 320 тон вантажів.

Закарпатська обласна рада

Про Захід