З початку війни Буковина прихистила 55 тисяч переселенців

Опубліковано:

Гуманітарна організація Action Against Hunger зголосилася підтримати Буковину у воєнний час. Актуальні потреби біженців та механізм надання допомоги обговорила під час зустрічі з її представниками заступниця голови Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

«З початку війни наша область вже прихистила 55 тисяч переселенців, з яких майже 17 тисяч діти. Крім того, прийняли близько 200 дітей із українських притулків. Дякуємо вам за підтримку, адже вона для нас зараз надзвичайно важлива», – сказала Ірина Ісопенко.

Також посадовиця розповіла, як на Буковині допомагають вимушеним переселенцям. Зокрема, про роботу кол-центру, Гуманітарного штабу, складу із видачі безкоштовного одягу і взуття тощо.«Наразі найбільша потреба у продуктах харчування тривалого зберігання, засобах гігієни, матрацах, подушках тощо», – додала Ірина Ісопенко. Представники «Action Against Hunger» розповіли про напрямки, за якими працюють, та допомогу, яку можуть надати буковинським переселенцям.

«Ми функціонуємо у 50 країнах світу. Раніше працювали в Україні до 2018 року. Наразі хочемо відновити діяльність наших представництв та фондів у вашій державі. Основні сектори нашої роботи, за якими допомагаємо іншим, – це оздоровлення, санітарія води, харчування, психологічна підтримка людей, які постраждали від криз та конфліктів», – зазначили фахівці.

Довідково

«Action Against Hunger» – це глобальна гуманітарна організація, яка виникла у Франції та прагне покінчити з голодом у всьому світі. Вона допомагає дітям, які недоїдають, та надає громадам доступ до безпечної води та стійких рішень щодо голоду.

Чернівецька ОВА

Про Захід