З початку року в дохід держави скеровано бурштину на майже три мільйони

Опубліковано:

За процесуального керівництва органів прокуратури Рівненської області з початку 2022 року завершено досудове розслідування та скеровано до суду 13 обвинувальних актів відносно18 осіб, в тому числі 2 обвинувальні акти щодо 6 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення у складі організованих груп, що здійснювали незаконне видобування або інші незаконні операції з бурштином. Зокрема, йдеться про збут, придбання, передачу, перевезення та переробку «сонячного каміння».

Під час досудового розслідування цих злочинів вилучено понад 1,1 тонни бурштину, 6 мотопомп та 1 автомобіль.

Наразі, зі скерованих з початку року до суду,вже розглянуто 4 обвинувальні акти відносно 7 осіб, в тому числі 1 обвинувальний акт щодо 3 осіб, які вчиняли кримінальні правопорушення у складі організованої групи, за результатами яких осіб визнано винними у вчиненні інкримінованих їм кримінальних правопорушень, а також конфісковано в дохід держави 709 кг бурштину, вартістю понад 2,8 млн грн, 4 мотопомпи та 1 автомобіль.

Робота із виявлення незаконних старателів та притягнення їх до відповідальності триває, незважаючи на воєнний стан в державі.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід