З початку 2022 року в Закарпатті податківці надали платникам 64,5 тис. адмінпослуг

Опубліковано:

Протягом січня-червня 2022 року працівники податкових органів Закарпаття надали громадянам 64,5 тис. адміністративних послуг. З них в 10 Центрах обслуговування платників, що діють у Закарпатській області, громадянам надано 40 тис. послуг. В електронній формі – 18,3 тисяч.  Наразі в ЦОП краю працюють 65 працівників.

Серед основних наданих послуг в ЦОП: видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела    виплачених доходів та утриманих податків, реєстрація платників єдиного податку. Протягом минулого року видано 32,2 тис. таких реєстраційних номерів. З них в Центрах – 28 тисяч.

Податківці Закарпаття радять платникам користуватися електронними сервісами від ДПС, та отримувати адмінпослуги онлайн. Найпопулярніші з них: «ЗІР», «Електронний кабінет платника».

Детальніше про діяльність ЦОП у Закарпатській області та адміністративні послуги, які можна отримати у Центрах, за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

ДПС у Закарпатській області

Про Захід