З ініціативи фракції «Європейська Cолідарність» Закарпатська обласна рада фінансово підтримає Закарпатський пластовий рух

Опубліковано:

Облрада вдосконалила програму “Молодь Закарпаття” на 2021-2025 роки, посиливши в ній національно-патріотичне виховання молоді. За пропозицією депутата від “Європейської Солідарності” Дениса Мана, профільний департамент облдержадміністрації підготував зміни до програми, якими обґрунтував доцільність фінансування заходів, що спрямовані на створення умов щодо доступності пластового, скаутського руху для дітей та молоді.

Програмою визначено, що за кошти обласного бюджету пластунський рух повинен бути профінансований на суму 1,8 мільйонів гривень. Однак наразі фінансування регіональних заходів, спрямованих на розвиток пластового та скаутського руху у 2021 році відсутнє.

«Фракція «Європейської Солідарності» в обласній раді» послідовно буде підтримувати патріотичне виховання молоді та добиватися фінансування цих заходів із обласного бюджету, – наголосив Денис Ман. – Наразі за пропозиціями Пласту 66 тисяч гривень коштів обласного бюджету вже спрямували на проведення таборів. Ми повинні також віднайти кошти на закупівлю наметів та іншого оснащення багаторазового використання для наших пластунів. Я планую вийти із пропозицією до обласної ради про впровадження окремої програми патріотичного виховання молоді на Закарпатті. Це дозволить більш системно звернути увагу на підтримку пластунського руху, якому до речі цього року виповнюється 100 років».

Про Захід