Wine run: історичний легкоатлетичний забіг у виноградниках (Відео)

Опубліковано:

Володимира Поповича можна назвати професійним бігуном. Студент ужгородського національного університету активний учасник різних забігів. Але так він біг вперше.

Володимир ПОПОВИЧ

учасник«Wine run»

Напевне найскладніші були останні метри, оскільки у нас з колегами, з якими я приїхав виникло невеличке змагання і ми вже на останніх  парах бігли з усієї швидкості як тільки могли для того, щоб здобути перемогу, прибігти першим і відвідати цього прекрасного вина, яким нас пригостили.

20 волонтерів зібралися разом для першого оригінального легкоатлетичного забігу. Він відбувся у виноградниках в урочищі Чізай на Берегівщині. І ландшафт тут для непрофесіоналів непростий. 2 кілометри підйому на гору.

Ніна ТУРЯНИЦЯ

учасниця «Wine run»

Кожен говорив давайте ми можемо ще трішечки, ще трішечки, наставник такий всьо ми вже практично тут, тому мені здається, особисто для мене це на оборот було  в кайф, а не якесь обтяження, або навантаження.

Ідея відтворити європейську традицію легкоатлетичних забігів у виноградниках належить професору УжНУ Федору Шандору. Задля підтримки усіх волонтерів-студентів – Федір і сам долучився до команди.

Федір Шандор

ініціатор «Wine run»

Ми присвятили цей забіг 150-ти річчю першого легкоатлетичного забігу взагалі в історії Закарпатті, створенню першого спортивного клубу, як явища і звичайно дали старт wine run, це був сьогодні волонтерський, без медалей забіг чисто для себе,  з чудовим вином, серед чудового пахущого Мерла,   попереду був Черсегі, попереду були інші сорти, такі як Піно Нуар і серед того усього аромату це неймовірне явище wine run перший в історії Закарпаття наступного року ми його робимо спортивно-рекреаційним заходом.

Плантації винограду ініціаторам дозволяють мріяти ширше, ніж просто волонтерські забіги.

Анатолій ПОЛОСКОВ

директор виноробної компанії

В цьому урочищі ми можемо спокійно проложити маршрути для напівмарафону, скажемо, і сьогоднішній старт, сподіваємось, це початок великої традиції, щоби тут робити у нас щорічно напівмарафони, може трохи менше дистанції, але щоб це стало традицією.

І хоча перший забіг був без призів, нагорода за подолання маршруту чекала усіх на фініші. Головна особливість вайн рану в тому, щоб обов»язково посмакувати гарним вином.

Більше у відео Ужінформ:

Про Захід