Вже студенти: на юридичному факультеті відбулася урочиста зустріч із першокурсниками (Фото)

Опубліковано:

У вівторок, 15 вересня, відбулася зустріч першокурсників із професорсько-викладацьким складом юридичного факультету. Зустріч була проведена на відкритому повітрі, із дотриманням необхідних карантинних умов. Декан факультету Ярослав Лазур подякував студентам за вибір саме юридичного факультету УжНУ, ознайомив їх із досягненнями підрозділу, наголосив на важливості якісної юридичної освіти, необхідної для державного управління, бізнесу, правоохоронної діяльності, міжнародних відносин, інших сфер суспільного життя.

Перед студентами виступили проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Олександр Рогач, голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош, заступник ужгородського міського голови Василь Гомонай, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Володимир Галас, завідувач кафедри конституційного права та порівняльного правознавства Юрій Бисага. Про важливість дотримання карантинних норм та правил студентам розповів асистент кафедри мікробіології, вірусології та епідеміології з курсом інфекційних хвороб, лікар Закарпатської обласної лікарні Степан Карабіньош.

Ярослав Лазур також зазначив: «Незважаючи на карантинну ситуацію, збільшення мінімально-необхідного балу для вступу, ми змогли покращити кількісні і якісні показники наших студентів. В цьому контексті хочу відмітити ефективну роботу нашої відбіркової комісії на чолі з Володимиром Джуганом.

Ми бачимо, що з кожним роком зростає мотивація тих, хто вступає на юрфак. В сукупності ми вважаємо, що маємо змогу претендувати на хороших випускників у майбутньому та подальший розвиток юридичної освіти та науки у стінах нашого університету. Ті обмеження, які виникли у зв’язку з карантинним режимом жодним чином не повинні відзначитися на рівні знань наших студентів. Це непросте завдання, але я маю всі підстави вважати, що ми з ним успішно справимося».

Наразі навчання студентів поєднуватиме дистанційну та очну форму, спочатку в он-лайн режимі відбуватимуться лекційні заняття, потім, вже в очному форматі – практичні.

Олексій Шафраньош, Інформаційно-видавничий центр

Про Захід