На Мукачівщині визначили правила розміщення вивісок

Опубліковано:

Самовільно встановлені вивіски демонтуватимуть, – на засіданні виконавчого комітету затвердили порядок розміщення вивісок на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

Для їх розміщення потрібно звернутися з пакетом документів до ЦНАПу. Документ чітко визначає й вимоги розташування вивісок. Забороняється, якщо вивіска закриває таблички з назвами вулиць, номерами будинків та іншою соціально-необхідною інформацією. Також не дозволяються вивіски із закриттям огорож балконів, архітектурного та скульптурного декору фасадів, на будівлях незавершеного будівництва та на фасадах вище першого поверху.

Заборонені світлові табло та монітори, рухомі рядки, вивіски з динамічною підсвіткою в межах історичного ареалу міста, а також конструкції з пульсуючою підсвіткою на житлових будинках та біля засобів організації дорожнього руху. Матеріали, з яких виготовляються вивіски, мають відповідати сучасним вимогам якості та дизайну та гармонійно вписуватися в стиль фасаду не спотворюючи його архітектурну зовнішність.

Також не допускається розміщення вивісок із використанням знаків для товарів і послуг чи інших об’єктів інтелектуальної власності, права на які належать іншим особам та не передані власникам вивісок у користування. Питання про погодження встановлення вивіски розглядається на засіданні архітектурно-містобудівної ради.

Мукачівська міськрада

Про Захід