Виставка світлин із життя відомого гвардійця Віталія Марківа відбулася у Хмельницькому

Опубліковано:

Виставка світлин із життя відомого гвардійця Віталія Марківа упродовж двох днів проходила в приміщенні Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області. 

Поліцейські Хмельниччини активно вболівали за долю Віталія під час судів, які тривали над ним у Мілані, а фасад управління аж до моменту звільнення військовослужбовця з-під варти прикрашав величезний банер зі словами підтримки. 

За словами організаторів виставки, військовослужбовців Національної гвардії України, її мета — на прикладі українського військовослужбовця показати історію про стійкість, мужність, вірність присязі.

Історія Віталія Марківа стала яскравим прикладом того, що Україна спроможна захистити своїх громадян та відстояти їхні права на міжнародному рівні.

На виставку, яка тривала у холі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області два дні, могли завітати усі бажаючі: як працівники поліції, їхні родини так і решта містян.

В експозиції представлено понад 60 світлин як з особистого архіву Марківа, так і надіслані його друзями і рідними. 

«Тепер я більше дізналася про життя нашого героя, його службу під час перебування в зоні АТО, про його побратимів. Побачила його і в звичайному житті — щирого, завжди усміхненого, доброзичливого, — розповідає одна з відвідувачок експозиції Валентина. — Я служу в Національній поліції, і усі ми також неодноразово долучалися до різних акцій, спрямованих на підтримку Віталія, та на донесення до суспільства інформації про його резонансну справу. Радіємо, що зусилля керівництва нашої держави, Міністерства внутрішніх справ та усієї української громадськості увінчалися успіхом. Його, зрештою, після більш як трьох років ув’язнення, було виправдано та звільнено».

Нагадаємо, Віталій Марків служив у батальйоні оперативного призначення імені генерал-майора Сергія Кульчицького. Боронив Україну під Слов’янськом і був незаконно засуджений італійським судом на 24 роки за звинуваченням у причетності до загибелі італійського фоторепортера Андреа Рокеллі і його перекладача росіянина Андрія Миронова. 

3-го листопада 2020-го року Апеляційний суд Мілана повністю виправдав Віталія Марківа.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Про Захід