Виставка «Єднання заради майбутнього» переїзджає у Івано-Франківськ

Опубліковано:

Виставка «Єднання заради майбутнього», яка розповідає про особливості та етапи евакуації українців на початку повномасштабного вторгення залізницею та про її роль у житті сучасної України, переїжджає до Івано-Франківська!

Вже з 31 березня пасажири Центрального залізничного вокзалу Івано-Франківська зможуть познайомитись зі світлинами та історіями, які вперше були презентовані на вокзалі Ужгорода (а потім — виставлялись на вокзалі Чернівців) у день запуску символічного, вже другого, «Поїзда Єднання». Цього року він проїхав від Ужгорода до Краматорська, везучи слова підтримки нашим воїнам на сході, а в минулому 2022-му – від Рахова до Маріуполя, найдовшим маршрутом, який ми мріємо повторити. 

Виставка чекатиме всіх охочих щодня протягом двох тижнів, цілодобово (крім комендантської години), щоб нагадати про те, чим насправді обʼєднана наша нація — так само, як українська земля обʼєднана залізничними коліями, так і українці обʼєднані прагненням до перемоги. Продовжуємо рух до неї, не спиняючись, от вже 400 днів🇺🇦

Про Захід