Випускник УжНУ власним коштом зробив ремонт в аудиторії, де колись вчився (Фото)

Опубліковано:

Колишній студент УжНУ за власний кошт реконструював аудиторію свого факультету

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко та керуючий справами виконавчого апарату облради Мирослав Щербей взяли участь в урочистому відкритті кабінету для вивчення іноземних мов на факультеті міжнародних економічних відносин УжНУ.
Про те, щоб студенти мали змогу навчатися у сучасних комфортних умовах, подбав колишній студент факультету, голова Асоціації випускників факультету міжнародних економічних відносин ДНВЗ «Ужгородський національний університет» Василь Молдавчук. Меценат проживає закордоном та часто допомагає закарпатцям. Цього разу власним коштом він організував проведення сучасного ремонту, освітлення, закупив нові меблі та телевізор.


Очільник облради подякував благодійнику за активну участь у громадському житті, зміцненні матеріально-технічної бази факультету та вручив відзнаку Закарпатської обласної ради.
Також він привітав керівника факультету Миколу Палінчака із цією приємною подією.
Слова вдячності на адресу благодійнику звучали і від присутніх на заході ректора вишу Володимира Смоланки, Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, а також декана, студентів та викладачів факультету.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід