Регіональні Новини Соціум

Виноградівський рятувальник зібрав цілий автопарк… мінікопій пожежних машин (Фото)

Колекціонування зменшених копій пожежних машин – таке захопливе хобі має виноградівський рятувальник Степан Оравський. Його колекція налічує понад 90 різноманітних моделей пожежних машин, інформує Севлюш.Інфо.

Зі слів чоловіка, ще з дитинства він захоплювався колекціонуванням танків, динозаврів, а ось бажання колекціонувати мінікопії пожежних машин з’явилося після того, як вступив до лав пожежної охорони, де працює вже 21 рік. Самим колекціонуванням серйозно займається останні 2 роки, а до того машини дарували та іноді купляв сам. Моделі мінікопій замовляє на різних сайтах, або ж дарують близькі.

Зізнається, що хоч в колекції і є одна найдорожча за ціною пожежна машина, але все-таки кожна по-своєму цінна. Щодо фірм, то переважають екземпляри від Аmercom та Hachette. Вдома у колекціонера вже не вистачає місця, де б можна було розмістити плоди свого хобі. Думає над тим, як і де пристосувати поличку.

«Рідні до мого хобі ставляться позитивно, деякі з моделей саме вони і подарували. Але завжди кажуть: «Будеш мати дітей, то гаплик твоїй колекції)))», – жартує Степан.

Пожежник каже, що власну виставку ще не планує, але коли буде 150-200 екземплярів, то задумається над тим, щоб організувати її.

Світлина від Stepan  Oravskii.
Світлина від Stepan  Oravskii.
Світлина від Stepan  Oravskii.
Світлина від Stepan  Oravskii.
Світлина від Stepan  Oravskii.
Найдорожча модель у колекції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 5 =