Виноградівщина: 1,5 години 14 вогнеборців ліквідовували пожежу у будинку

Опубліковано:

За поки що нез’ясованих обставин у с. Велика Копаня Виноградівської тергромади загорівся житловий будинок 60-річного місцевого мешканця на вул. Набережній. Загоряння виявили доньки господаря, які в той час спали з дітьми на мансардному поверсі будинку й прокинулися від диму і світла знадвору. Не гаючи часу, жінки розбудили дітей й батька, який спав на першому поверсі оселі, вивели всіх надвір й зателефонували на 101 до Служби порятунку.

Вогонь швидко поширювався покрівлею споруди, і на момент прибуття рятувальників до місця виклику, площа пожежі складала близько 150 кв. м. Зважаючи на масштаб пожежі, на допомогу бійцям 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів залучили ще й вогнеборців місцевої пожежної охорони с. Підвиноградів та бійців ДСНС з Хуста.

Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати у апаратах захисту органів дихання та зору. Активно допомагали у гасінні пожежі місцеві мешканці.

Спільними зусиллями вогнеборців та небайдужих громадян пожежу на площі 180 кв.м вдалося ліквідувати.

В результаті – знищено покрівлю та перекриття будинку на площі 180 кв.м, вікна, двері, меблі, електропобутову техніку та частину домашнього майна. Однак пожежники врятували сусідню надвірну споруду від перекидання вогню.

Травмованих та жертв немає. Збитки та причина пожежі встановлюються.

ДСНС м. Виноградів

Про Захід