Вийшов друком “Статистичний щорічник Закарпаття 2020”

Опубліковано:

Головне управління статистики у Закарпатській області інформує, що вийшов з друку збірник “Статистичний щорічник Закарпаття 2020”, який містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану області у 2020 році порівняно з попередніми роками.

Збірник сформовано за такими розділами: населення та міграція; ринок праці; доходи та умови життя; населені пункти та житло; освіта; охорона здоров’я та соціальний захист; культура, відпочинок, спорт і туризм; правосуддя та злочинність; навколишнє середовище та природні ресурси; валовий регіональний продукт; державні фінанси та кредит; ціни; Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України; енергетика; промисловість; сільське господарство, мисливство, лісове господарство, рибне господарство; будівництво; капітальні інвестиції; транспорт; зовнішньоекономічна діяльність; внутрішня торгівля; діяльність підприємств; наука та інновації.

Крім того, в окремі розділи виділено основні геополітичні та економічні характеристики області та міжрегіональні зіставлення.

Статистичні показники розподілені за видами економічної діяльності, видами продукції, а також містами та районами області.

Інформація по містах обласного значення та районах наведена відповідно до адміністративно-територіального устрою, який діяв до набрання чинності постановою Верховної Ради України від 17 липня
2020 року № 807-ІХ “Про утворення та ліквідацію районів”.

Перед кожним розділом подано методологічні пояснення та визначення економічних термінів. Матеріал доповнено діаграмами та графіками.

 Тетяна Соханич – головний спеціаліст сектору поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Закарпатській області
Про Захід