«Втрачений Ужгород» буде екранізовано: Український культурний фонд підтримав ідею журналістки Тетяни Літераті

Опубліковано:

В Ужгороді розпочинається реалізація історичного проекту за підтримки УКФ. Справжнє гаряче літо чекає на команду, яка буде екранізовувати епізоди з книг «Втрачений Ужгород» журналістки “Про Заходу” Тетяни Літераті.

Експерти УКФ високо оцінили проектну заявку Закарпатського інформаційного центру (сайт “Про Захід”) в проєкті «Аудіовізуальне мистецтво», лот «Відеоконтент для медіаплатформ». У рейтингу він на 5-й позиції серед 335 поданих. А це 462 бали з 500-т можливих.

«Проєкт добре продуманий, актуальний та інноваційний. Він поєднує між собою новітні технології із науковим підходом до теми. Дуже важливо, що проєкт розвиває уже існуючі напрацювання істориків, а також залучає до співпраці інші місцеві культурні та державні інституції.

Мета, цілі, завдання та робочий план проєкту тісно пов’язані між собою. Цільові аудиторії визначені правильно та коректно. Комунікаційний план цілком реалістичний. Проєкт уже має сталість та легко досягне довгострокових результатів. Команда проєкту підібрана грамотно і цілком здатна здійснити задумане», – експерт УКФ.

У досить короткі терміни команда проєкту має відзняти, змонтувати і презентувати суспільству 10 епізодів з книг «Втрачений Ужгород». А у фіналі в мережі Internet з’явиться веб-фільм про культурну та історичну спадщину міста.

“За шість років роботи проєкту “Втрачений Ужгород” про нього дізналося вже чимало нинішніх і колишніх ужгородців, але мені хочеться, аби тих, хто знає історію свого міста, було ще більше. Сподіваюся, відеоверсія проєкту дасть змогу розширити нашу аудиторію, закохає в чудовий Ужгород ще більше людей, котрі зрештою полюблять це місто так само, як люблю його я”, – Тетяна Літераті.

В команду проєкта  крім автора і ведучої Тетяни Літераті увійшли журналіст Галина Ярцева, оператор Роберт Боднар, фотосупровід Катерина Ірха, експерти: Наталія Петій-Потапчук, Павло Худіш, Ліна Дегтярьова, Олег Олашин, Михайло Джахман.

Окрема подяка за айдентику проєкту Володимиру Пітулі та Юрію Чудлаю.

Підписуйтесь на сторінку Втрачений Ужгород відеоверсія і ваше літо буде наповнене сюрпризами та цікавими історіями Ужгорода минулих століть.

Про Захід