Волинянин виборов «золото» на Чемпіонаті Європи з джиу-джитсу

Опубліковано:

Завершився Чемпіонат Європи з джиу-джитсу, який проходив у Бельгії. Участь в змаганнях брали команди з 20 країн, серед яких і збірна України.

У складі української збірної виступив прикордонник з Волині Богдан Мочульський. Хлопець з дитинства займається джиу-джитсу. У свої 27 Богдан є Заслуженим Майстром спорту України та нагороджений орденами «За заслуги» IIІ та II ступенів. За час спортивної кар’єри ставав неодноразовим переможцем чемпіонатів Світу та Європи з вказаного виду бойового мистецтва.

Показав свій бойовий дух та спортивну підготовку Богдан й на цьому Чемпіонаті. За результатами нелегкої боротьби прикордонник виборов перемогу у ваговій категорії 64 кг.

«Дуже радий, що мав можливість поїхати на ці змагання і представляти Україну в такий складний для нас час. Додавала впевненості у свої сили й підтримка тренерів, спортсменів і глядачів інших країн. Переповнювали емоції й тоді, коли під звучання гімну України підіймався на п’єдестал», – поділився враженнями військовослужбовець.

Нині Богдан проходить службу на посаді інструктора з фізичної підготовки і спорту Волинського прикордонного загону. Разом з колегами навчає прикордонників, тренує й удосконалює їхню фізичну підготовку та витривалість.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід