Володимир Кличко закликав Зеленського запросити Президента Німеччини до Києва (Фото)

Опубліковано:

Україні потрібно сьогодні об‘єднувати позицію європейців — так буде досягнуто більшого успіху і перемоги в битві з росією. Про це всесвітньовідомий український спортсмен, ексчемпіон світу з боксу, брат мера Києва Володимир Кличко написав на своїх сторінках у соціальних мережах.

«У Києві сьогодні перебував лідер найбільшої опозиційної партії Німеччини – Християнсько-демократичного союзу – Фрідріх Мерц. Він зустрівся з вищим керівництвом України, зустрівся з мером столиці. Висловив підтримку та запевнив у подальшій допомозі нашій державі. І ми за це вдячні. Я переконаний, Україні сьогодні критично потрібні надійні та потужні партнери. З якими треба розмовляти, розвивати співпрацю, за щось бути вдячними, в чомусь переконувати», – написав Володимир Кличко.

Він зазначив, що у Німеччині були збентежені тим, що Україна відмовилася прийняти німецького Президента Штайнмаєра.

«Масла у вогонь підливають і недипломатичні вислови українського посла на адресу німецького канцлера. Зараз не час для емоцій і зайвого красномовства! Впевнений, Президент Зеленський повинен все-таки зробити політично-виважений крок і запросити Президента Німеччини, держави-стратегічного партнера України до Києва. Нам потрібно сьогодні об‘єднувати позицію європейців — так ми досягнемо більшого успіху для нашої країни і перемоги в битві з російським агресором», – наголосив Володимир Кличко.

Про Захід