Віталій Кличко виступив онлайн перед депутатами міської ради Торонто (Відео)

Опубліковано:

Мер столиці України Віталій Кличко, на запрошення канадських партнерів, виступив онлайн перед депутатами міської ради Торонто. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Віталій Кличко подякував за підтримку та допомогу, яку Канада надає Україні, та підкреслив, що Росія обов’язково повинна відповісти за злочини, скоєні на території України.

«Сьогодні виступив онлайн перед депутатами міської ради Торонто – міста-побратима Києва. Подякував за політичну підтримку, яку Канада надає Україні, за санкції проти російського агресора і надання урядом Канади зброї, щоб Україна могла оборонятися і захищати свою незалежність та свободу. Подякував меру Торонто Джону Торі за гуманітарну допомогу Києву та нашій країні. І за те, що Торонто й інші міста Канади приймають сьогодні переселенців з України», – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив канадським колегам, що за звірячі вбивства цивільного населення, скоєні російською армією в Україні, Російська Федерація повинна нести відповідальність.

«Я підкреслив, що за жахливі злочини проти людяності, які Росія скоїла в передмістях Києва, в Маріуполі, в інших містах і містечках України, РФ повинна відповісти. А демократичний світ повинен розуміти, що Україна сьогодні захищає мир і цінності не тільки своєї держави, а й усього цивілізованого світу.»

«Я наголосив нашим партнерам на важливості припинення економічних відносин з Росією. Закликав не вести з нею жодного бізнесу. Бо Росія використовує це, вкладаючи колосальні кошти в озброєння, у війну, вбиваючи мирних українців. І сьогодні потрібно робити все, щоб негайно зупинити агресора. Найсуворіші санкції щодо Росії, озброєння та всебічна підтримка для України», – наголосив Віталій Кличко.

Про Захід