Віталій Кличко вручив Борису Джонсону нагороду «Почесний громадянин міста Києва»

Опубліковано:

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся в Давосі з колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном і передав йому відзнаку «Почесний громадянин міста Києва». Про це Віталій Кличко повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Поспілкувався в Давосі з великим другом України Борисом Джонсоном. Мав нагоду вручити йому нагороду від української столиці – звання Почесного громадянина міста Києва. Рішення про його присвоєння Київрада схвалила наприкінці листопада минулого року. Нагороду Борису вручив в Українському домі в Давосі», – повідомив Кличко.

Мер Києва зазначив, що Борис Джонсон продовжує допомагати Україні.

«Борис неодноразово відвідував українську столицю – і в мирний, і в найдраматичніший час нашої боротьби проти російського агресора. Як прем’єр Великобританії, Джонсон робив все можливе для допомоги Україні. І продовжує підтримувати нас та переконувати в необхідній підтримці цивілізований світ», – наголосив мер Києва.

У свою чергу, британський політик запевнив у подальшій підтримці України до повної перемоги.

«путін зробив катастрофічну помилку. А все, що ми, друзі України, маємо робити зараз – це продовжувати підтримувати Україну танками, літаками, фінансовими ресурсами, усім необхідним. До перемоги України. Україна – вільна, суверенна, незалежна європейська країна!», – підкреслив Борис Джонсон.

Про Захід