Віталій Кличко пояснив, чому ще зарано масово повертатися до Києва

Опубліковано:

Мер столиці України Віталій Кличко заявив, що мешканцям, які евакуювалися з Києва через широкомасштабне російське вторгнення, поки зарано масово повертатися додому. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні ще зарано масово повертатися додому, в Київ. Ми спираємося виключно на рекомендації військових, і вони кажуть, що сьогоднішня загроза ще достатньо велика. Це, по-перше, загроза ракетних обстрілів. А, по-друге, триває розмінування прилеглих територій до столиці, де, на жаль, уже є випадки загибелі в результаті підривів на замінованих окупантами територіях. Наше ж ключове завдання – зберегти життя і спокій людей. Тому поки поспішати з поверненням до столиці не потрібно. Ті ж, хто повертаються, повинні зважувати всі ризики», – зауважив Кличко.

Він зазначив, що влада не може заборонити повертатися, але може рекомендувати. Закликав українців бути дуже обережними і дослухатися до рекомендацій військових.

«Ми не можемо заборонити повертатися. Ми можемо тільки рекомендувати. Тим не менше, це – рішення кожного з вас. Країна живе в умовах військового стану. У Києві наразі спокійніше, ніж було. Але не будемо забувати, що метою агресора була столиця. Військові стверджують, що агресор не полишив своїх планів і може почати їх реалізовувати в будь-який момент. Тому потрібно бути вкрай обережними і дослухатися до рекомендацій військових», – наголосив Віталій Кличко.

Про Захід