Регіональні Новини Соціум

Віра Півень: «Віддана команда та постійний контроль якості – напевно і є рецепт нашої популярності»

Гостинний двір «Чарда» – відомий ресторанний комплекс в Ужгороді та й навіть далеко за його межами. Тут часто зупиняються туристи, святкують особливі події в житті та проводять час із задоволенням ужгородці. Секретами успіху Гостинного двору поділилася його засновниця Віра Півень в інтерв’ю журналу «BOOMplustv».

Пані Віра впевнена, що втримувати планку «чардівської» якості допомагає злагоджена робота всієї команди, де кожен знає свою роботу, але в потрібний момент може допомогти колезі, підтримати.

«Наш принцип – ми або добре працюємо, або ніяк. Ми не виносимо страву, якщо на 100% не впевнені в її якості або в подачі», – пояснює жінка.

Зі слів Віри Півень, колектив – це особливість успіху «Чарди». Команда живе своєю роботою, турбується репутацією Гостинного двору.

«Ну, і звичайно, не менш важливий підхід до кожного гостя. Наші гості – це наш скарб. Знаєте, буває, що спочатку святкують молодята весілля, потім вони приходять до нас святкувати хрестини, а потім і родинні свята проходять переважно в «Чарді», – наголошує засновниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

49 − = 40