Регіональні Новини Соціум

Вінки, квіти, лампадки і свічки – середні ціни на ринках Ужгорода (Відео)

До 1 листопада майже на усіх ринках Ужгорода уже розгорнули локації із вінками, лампадками та свічками. Ужінформ поцікавився, скільки це все коштує та чи по кишені закарпатцям.

Пані Ірина торгує тут із 7 ранку до 18 вечора. Каже: ціни щороку зростають, але покупців вистачає. Найбільше у попиті квіти та лампадки. Вінки – беруть все рідше.

Ірина, продавець

Ціни, починаючи від 50 грн . і до 210. За віночки. А квіти тоже від 12 грн. і до 60. А лампадки 6, 3 грн. До 75 грн. найбільше.

Поминальні вінки на ринку виключно штучні. Порівняно з минулим роком ціни на них зросли майже вдвічі. Вартість деяких сягає і 500 грн. Все залежить від розміру та оздоблення. Але покупці кажуть: беруть ті, що дешевші.

Марія, покупець

Вінки беру. Подвійний один. Бо це виходить дорого. І священик нам казав, що вінки вже і не дуже треба брати. Живі квіти треба брати.

Іван торгує виключно живими квітами. Каже: традиційно найпопулярніші – хризантеми. Вони вдвічі, а то й втричі дешевші, ніж штучні вінки. Продають їх у горшечках. Ціна залежить від сорту та пишності букету.

Іван, продавець

Живі краще беруть. Такі 40, 50, 70 грн.

Найдешевші на ринку – свічки. Ціни стартують від 1 гривні за штуку. Дещо дорожчі свічки у колбах – найпростіші коштують в середньому 10-15 гривень, із оздобленням – 40-50 грн.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 1 =