Відомий український ведучий почав подорож із Закарпаття, на Франківщині рятували цуценя, а у львівський храм привезли мощі Папи Івана Павла ІІ

Опубліковано:

Відомий український ведучий почав подорож із Закарпаття, на Франківщині рятували цуценя, а у львівський храм привезли мощі Папи Івана Павла ІІ

 Почалася подорож Дмитра Комарова з найвисокогірнішого міста України – Рахова. Про його головну особливість говорить непримітний символ на узбіччі дороги неподалік від міста. Це стела, яка позначає, що тут знаходиться географічний центр Європи. «Український» центр є особливим: люди вірять, що він виконує бажання, якщо до нього доторкнутися. Звідси Дмитро Комаров відправиться високо у гори, щоб знайти українське «біле золото» і познайомитися з культурою гуцулів. Але дістатися туди непросто – потрібно подолати складні карпатські дороги. Це можливо зробити тільки пішки, на конях, місцевими всюдиходами або на багі.

Сьогодні, 21 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили до почитання ікону з мощами святого Папи Івана Павла ІІ. Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

“У цій іконі є часточка крові святого Папи, яка була зібрана, коли 13 травня 1981 року на Понтифіка був здійснений замах. Це реліквія першого ступеня. Користаймо, просімо святого про заступництво, про мир, про правильне розуміння нашого життя. Щоб ми ходили тою стежкою Божих заповідей, а властиво ішли тою дорогою, якою є сам Христос”, – розповів парох храму Різдва Пресвятої Богородиці, о. Орест Фредина.

Про це повідомила пресслужба ЛМР

21 червня вранці до Служби порятунку надійшло повідомлення з проханням про допомогу – собака застряг головою у металевому паркані та не може вибратись.

До місця події, в місті Коломия на вулиці Косака, було направлено працівників 7-ої ДПРЧ, які за допомогою спецобладнання провели заходи по вивільненню собаки.

Про Захід