Регіональні Новини Спорт

Відкрита першість Закарпаття з плавання триває в Ужгороді (Фото)

Відкрита першість Закарпатської області з плавання триває цими вихідними в Ужгороді у басейні спортивно-оздоровчого комплексу Ужгородського національного університету.

Змагання проводять для формування збірних краю в різних вікових категоріях для участі у всеукраїнських та міжнародних заходах. Загалом у чемпіонаті змагаються кращі плавці Закарпаття – усього 137 учасників (дівчата та хлопці 2002-2009 років народження).

Зокрема, 8 команд з Ужгорода, а також спортсмени з Ужгородського району, Мукачева та Рахова.

Сьогодні на урочистому відкритті змагань міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав учасників, подякував тренерам і батькам юних плавців за сприяння в спортивному вихованні молоді, а також організаторам за проведення турніру на високому рівні. Богдан Євстафійович побажав дітям вдалих стартів і перемог, а також відзначив, що вже невдовзі в Ужгороді з’явиться ще один професійний басейн – у Класичній гімназії.

Голова федерації водних видів спорту Закарпатської області Роберт Левицький вручив Богдану Андріїву диплом та подякував за сприяння в проведенні змагань. Також відзнаки вручили кращим тренерам і юним плавцям за досягнення в цьому виді спорту.

Продовжать змагання і завтра, тоді ж відбудеться і нагородження спортсменів.

Пресслужба Ужгородської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

47 − = 37