Відійшов у вічність директор Інституту екології Карпат НАН України Микола Козловський

Опубліковано:

24 травня 2020 року відійшов у вічність директор Інституту екології Карпат НАН України, керівник установи – науковий куратор Карпатського біосферного заповідника Микола Павлович Козловський, інформує Карпатський біосферний заповідник .

Адміністрація та колектив заповідника глибоко сумує з приводу передчасної втрати знаного науковця, дбайливого наставника, доктора біологічних наук, член-кореспондента НАН України, академіка лісівничої академії наук Миколи Павловича Козловського.

Микола Павлович вніс вагомий внесок у розвиток Карпатського біосферного заповідника, особливо його наукової складової. Високий професіоналізм п. Козловського безпосередньо сприяв збереженню та відновленню природних комплексів і біорізноманіття нашої установи. Науковці заповідника, його Науково-технічна рада регулярно отримували цінні поради щодо шляхів вирішення різноманітних проблем, пов’язаних як із зовнішніми, так і внутрішніми чинниками. Саме його рекомендації були основою для призначення у КБЗ природоохоронних заходів, спрямованих на покращення якісного стану та стійкості лісових екосистем, а також для вирішення багатьох інших проблем, у першу чергу наукового характеру.

Щиро співчуваємо родині Миколи Козловського та колективу Інституту екології Карпат НАН України.

Світла пам’ять про Миколу Павловича Козловського назавжди залишиться у серцях працівників Карпатського біосферного заповідника.

Про Захід