Від початку великої війни Програма розвитку ООН надала громадам Закарпаття допомогу на суму понад 8 млн грн

Опубліковано:

Йдеться про підтримку за проєктом «Посилення стійкості громад у регіонах України».Ініціатива передбачає, зокрема, покращення умов для інтеграції й адаптації вимушених переселенців. Окрема увага – гуманітарній і соціальній підтримці, а також економічному розвитку ТГ і регіону загалом.

У межах проєкту Закарпаття отримало програмно-апаратні комплекси для телемедицини, планшети, ноутбуки, мультимедійні дошки, моноблоки, системи е-черг, обігрівачі тощо.

Результати й перспективи подальшої співпраці обговорили заступник голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський та Есма Умерова, координаторка ПРООН в області.

Вона запевнила, що така підтримка людей і регіону продовжуватиметься й надалі. Своєю чергою Петро Добромільський повідомив про пріоритетні напрямки роботи з ВПО та покращення надання соціальних послуг. Зокрема, продемонстрував інформаційно-довідковий портал «Допомога Закарпаття», розповів про доступні сервіси для закарпатців, вимушених переселенців, представників бізнесу, волонтерів та інших.

«Завдяки співпраці з ПРООН вдалося досягти хороших результатів у роботі з інтеграції та підтримки ВПО. Працюємо комплексно за різними напрямками, щоб в умовах війни необхідною допомогою забезпечити краян і всіх, хто цього потребує», – наголосив Петро Добромільський.

Закарпатська ОВА

Про Захід