Регіональні Новини Соціум

Від чого залежить здоров’я шкіри?

Шкіра – найбільший за розміром орган нашого організму і має безліч функцій: захист, дихання, виведення рідини, теплообмін, дотик, поглинання, очищення, регенерація.

На здоров’я шкіри впливають як внутрішні, так і зовнішні фактори. При чому, наприклад, генетика впливає на старіння шкіри всього на 20%, решта ж припадає на зовнішні фактори.

Передусім, забруднення. Забруднюючі часточки в повітрі можуть бути менше 10 мікрон у діаметрі: пил, пилок, пліснява, а також частинки згорання, органічні та неорганічні сполуки, метали, тощо.

Другий шкідливий фактор – сонячне проміння: занадто велика доза ультрафіолетового випромінювання може нашкодити шкірі, викликати її передчасне старіння або навіть рак. Тому у сонячні пори року слід використовувати якісний сонцезахисний крем та намагатися уникати прямих сонячних променів у розпал дня.

Стрес відчутно позначається на вашому здоров’ї і може погіршити стан шкіри, викликати навіть екзему чи псоріаз. Кращий застережний засіб — уникати його, наскільки це можливо.

Необроблена їжа напряму впливає на стан шкіри. Вона не містить шкідливих хімічних і цукрових домішок, але натомість містить безліч поживних речовин, клітковини та антиоксидантів.

Один із визначальних факторів для здоров’я шкіри – це сон: порушення режиму сну призводить до підвищених темпів дегідрації шкіри, передчасного утворення зморшок.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш веб-сайт ►https://astra-dia.ua/
За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:
0312 64 46 75;
067 312 66 69;
050 338 17 48

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 28 = 31