Закарпатські новини Останні новини Політика

Ветерани і волонтери пропонують АЛЬТЕРНАТИВУ. Вони спільно балотуватимуться до Ужгородської міської ради

Ветерани і волонтери Ужгорода об’єднались в команду «Альтернатива» і будуть боротися на виборах до міської ради. На внутрішньо-організаційному праймеріз триває обговорення – кого нова команда буде висувати та підтримувати на посаду міського голови. facebook.com/alternatyva.uzh/posts/1669756589862204

«Ми, мешканці Ужгорода, стомились спостерігати як знищується наше місто. Як заїзжі політикани і місцеві запроданці розпродають наш спільний дім. Попередні вибори вчергове довели – нові обличчя не значить кращі. Тож, якщо не існує гідної альтернативи діючій владі – ми вирішили створити її самі! Ми готові брати відповідальність на себе. І готові власноруч розпочинати день за днем змінювати Ужгород на краще.

Ми об’єднали у команду людей за трьома критеріями: ужгородці, патріоти, ветерани війни.  Наше об’єднання стоїть на твердій проукраїнській позиції. Всі ми патріоти нашої Держави і ставимо своєю метою її захист. Як від зовнішніх ворогів-агресорів, так і від внутрішніх-корупціонерів. Ми захищали Україну, Закарпаття, Ужгород в буквальному сенсі зі зброєю в руках на сході, ми зможемо відстояти головні принципи державності і на заході. Для нас інтереси народу – понад усе і це не просто слова.

Ми не бігаємо з партії в партію, щоб дорватись до корита. Жоден з нашої команди не був при владі і не був у політиці. Для нас це нове, але це не значить, що ми слабкі.

Ми не маємо спонсорів серед можновладців Закарпаття, олігархів чи криміналітету. Ми самостійно фінансуємо свою діяльність. І тому лишаємось незалежні і непідконтрольні старим «елітам». Ми вчиняємо, так як нам говорить совість і християнська мораль, а не грошовиті господарі!

Якщо ви поділяєте наші цінності і відповідаєте нашим критеріям – приєднуйтесь  до наших лав.

Спільно ми зробимо Ужгород кращим. Ми йдемо! Ми переможемо!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1