Останні новини Події Регіональні Новини

Великоберезнянський «Центр пробації» порушив виконання адміністративних стягнень

Ужгородською місцевою прокуратурою проведено перевірку дотримання вимог законодавства при виконанні адміністративних стягнень у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт у Великоберезнянському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області.

Встановлено, що станом на кінець липня поточного року на виконанні у секторі знаходилися 9 справ про накладення адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт. Під час перевірки зафіксовано низку порушень.

Так, орган пробації з порушенням встановленого десятиденного строку не направив двох засуджених для виконання суспільно корисних робіт. Крім цього, виявлено випадки безпідставного скерування до суду подання про звільнення засуджених від виконання суспільно корисних робіт. За результатами перевірки місцевою прокуратурою в порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» до філії ДУ «Центр пробації у Закарпатській області» внесено відповідну вказівку на усунення виявлених порушень, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 72 = 75