Велетенський український стяг з побажаннями для ЗСУ передали на Рівненщину (Фото)

Опубліковано:

Рівненщина приймає всеукраїнську естафету. Державний прапор розміром 12 метрів на 6 зустріли із сусідньої Львівщини. Полотнище в рамках акції «Все є Україна. Все є перемога. Все є ЗСУ» підписують і зустрічають в кожному регіоні України.

Останньою точкою, де планують розгорнути державний символ, має стати звільнений Крим.

У Рівному синьо-жовтий стяг зустріли урочисто. Його внесла команда-переможців обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Також кожен рій передав прапор підписаний побажаннями для військових на передовій. «Великий прапор передаємо Тернопільщині, менші – поїдуть на передову. До слова, всеукраїнська акція розпочалася з 19 червня. Вперше стяг розгорнули на вершині Говерли жінки із запорізької команди «DreamTeam». На прапорі написали побажання для наших захисників та захисниць, аби підтримати їх і вкотре показати, що їх чекають вдома з перемогою», – розповів начальник Рівненської ОВА, який долучився до акції.

У рамках акції також підбили підсумки і вручили нагороди переможцям дитячо-юнацької гри.

Так, у середній віковій категорії (до 13 років) переміг рій «Соколи» Великожитинського ліцею Шпанівської сільської ради. У старшій (до 17 років) – рій «Січ» Рівненської української гімназії.Нагадаємо, що цьогоріч заявки на участь подали 17 команд із цілої області: 9 у старшій та 8 у середній вікових групах – усього 102 особи. Переможці у своїх вікових групах будуть представляти Рівненщину на всеукраїнському етапі.

Рівненська ОВА

Про Захід