Закарпатські новини Здоров'я

В УжНУ заборонили виїзд іноземним студентам за межі України

В Ужгородському національному університеті з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року введений карантин. Протягом цього періоду навчання переводять на дистанційну форму.

Також в університеті не будуть відбуватися масові заходи освітнього, наукового, спортивного, соціального та мистецько-розважального характеру. Про це йдеться в розпорядженні ректора Володиира Смоланки, на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «Щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19» та рекомендаційного листа МОН України від 11.03.2020 року.

Також, за розпорядженням, заборонені направлення закордон студентів та працівників Університету в країни з високим ступенем ризику зараження, та обмежений прийом іноземних делегацій. Заборонений виїзд іноземним студентам за межі України без погодження з адміністрацією університету.

Адміністрація університету буде інформувати всіх викладачів, студентів та працівників щодо епідеміологічної ситуації, необхідних профілактичних заходів для запобігання коронавірусної інфекції COVID-19.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 73 = 75