Регіональні Новини Соціум

В УжНУ тривають вступні випробування до Природничо-гуманітарного коледжу (Фото)

У Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ закінчився прийом документів для тих абітурієнтів, які здобули базову загальну середню освіту, та розпочалися вступні випробування. Цього року до приймальної комісії було подано 333 заяви на 7 спеціальностей. Зокрема, на спеціальність «Облік і оподаткування» було подано 33 заяви, «Фінанси, банківська справа та страхування» – 45, «Геодезія та землеустрій» – 24, «Будівництво та цивільна інженерія» – 49, «Право» – 53, «Туризм» – 37, на «Інженерію програмного забезпечення» подали 92 заяви.

Вступні випробування до Природничо-гуманітарного коледжу проводяться у головному корпусі УжНУ на вул. Університетській, 14. Цьогоріч – особливі вимоги до вступників, пов’язані з карантинними вимогами, зокрема обов’язковими є одягнуті маски. У холі університету одночасно зможуть перебувати максимум 10 абітурієнтів, яким працівники допоможуть знайти аудиторії, де відбуватимуться випробування.

Загалом, вступні випробування до коледжу будуть складати близько 200 абітурієнтів. 15 липня відбулись комплексні вступні випробування з української мови та математики, в яких прийняли участь 145 абітурієнтів. 16 липня відбулися комплексні вступні іспити з української мови та історії України, в яких взяли участь 50 абітурієнтів.

17 липня пройдуть вступні випробування з фізики та географії, які будуть здавати 67 абітурієнтів. У дні іспитів до входу в корпус допускаються тільки вступники – без супроводу батьків чи близьких. Іспити проходять в двох найбільших аудиторіях – В1, В2, де кількість вільних місць складає близько 100. Тож, абітурієнти знаходяться в приміщенні з урахуванням безпечної соціальної дистанції.

Слід відзначити, що вступна кампанія до Природничо-гуманітарного коледжу не завершується. Прийом документів на базі повної загальної середньої освіти почнеться 13 серпня. Вступити на до коледжу на базі ПЗСО можна за результатами ЗНО, або ж, за їх відсутності, здати вступні випробування. Нагадуємо, що для вступників, які вступатимуть за результатами ЗНО необхідно створити електронний кабінет вступника. Це можна буде зробити починаючи з 1 серпня 2020 року.

Олексій Шафраньош, за інф. Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ Інформаційно-видавничий центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 1 =