Закарпатські новини Культура Останні новини

В ужгородської лялькарки Олени Пишки – ювілей

Кожен вихід на сцену цієї неповторної актриси – це крок назустріч до глядацьких сердець, яким Олена Пишка готова подарувати себе всю, без залишку. Вона не задовольняється досягнутим, не дивлячись на багатющу колекцію вистав і ролей, в кожній з яких актриса знаходить особистий малюнок, будь то неслухняна Тетянка («Бармалій» та «Чукокола» К.Чуковського), ніжна Жирафа («Жирафа і носоріг» Г. Хорста), тендітна Мілка з («Цирк Івана Сили» О. Гавроша), граціозна Балеринка («Стійкий олов’яний солдатик” Х.К. Андерсена), царствена Юнона («Енеїда” І. Котляревського), загадкова Людина театру («Коняги» Р. Москови), незмінно усміхнена Снігуронька, Фея, Ангел на Новорічно-Різдвяних інтермедіях та багато-багато інших яскраво створених художніх образів, які емоційно сприймаються маленькими та дорослими глядачами.

Її ролі відзначаються особливою музикальністю, дуже чіткою хореографією. У актриси є видатні вокальні здібності, які вона вміло застосовує у створенні сценічних образів. Олена Пишка проводить заняття по сценічного руху з акторами театру, також викладає у театральній студії «Бавка».

Пробує себе як постановник танців у новорічних інтермедіях. За її плечима – навчання в Ужгородському коледжі мистецтв, відтак – відділення кафедри театру ляльок Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Олена Пишка – лауреат щорічної обласної театральної Премії імені братів Євгена та Юрія—Августина Шерегіїв від 1999 року, а у складі акторського ансамблю – від 2006 та 2010 років. Також акторська робота актриси відмічалася на Міжнародному фестивалі театрів ляльок “Інтерлялька”, інформує Бавка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 20 = 24