В Ужгородського аеропорту – новий керівник

Опубліковано:

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та директор Департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Михайло Черняк представили колективу КП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» виконувача обов’язків директора – Олексія Саричева.

«Хоча небо над Україною закрите, ми продовжуємо підтримувати і фінансувати наш аеропорт. На крайній сесії ми прийняли рішення про те, що справами аеропорту займатиметься Департамент, який очолює Михайло Черняк. Облрада, як власник, матиме свої контролюючі функції. Аеропорту вдалося отримати дозвільну документацію, також з обласного бюджету ми виділили додатково 17 мільйонів на завершення робіт з облаштування світло-сигнальної смуги. Маємо надію, що летовище вже скоро повноцінно запрацює і дозволить наповнювати обласний бюджет та збільшувати вам зарплати», – звернувся до колективу Володимир Чубірко та вислухав пропозиції працівників аеропорту щодо покращення його функціонування.

Олексій Саричев – військовослужбовець, колишній працівник аеропорту з досвідом пілотування. Новий керівник пообіцяв, що його двері будуть завжди відкриті для працівників летовища та подякував керівництву області за довіру.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід