В Ужгороді завершать реконструкцію Центру нейрохірургії та неврології

Опубліковано:

Це стане можливим завдяки рішенню Ради оборони області спрямувати майже 15 млн грн на цей об’єкт. Його підтримали під час засідання 5 липня. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«З початку року ми очікували приїзд інженера компанії-виробника ангіографа, який закупили для лікувального закладу за кошти держбюджету. Його візит, консультації з керівництвом Центру, підрядною організацією щодо підлаштування приміщення під монтаж обладнання був запланований на 24 лютого. Зі зрозумілих причин він скасувався. Кошти, які передбачалися у державному бюджеті, спрямували на інші потреби», – прокоментував Мирослав Білецький.

Однак, за його словами, зараз, навіть більше ніж рік тому, не тільки Закарпаття, а й уся країна гостро потребує запуску роботи Обласного центру нейрохірургії та неврології.

«Для розуміння наведу кілька цифр. У порівнянні із 2019 роком у 2021-му кількість пролікованих пацієнтів зросла на 62% (1478 випадків проти 2395 відповідно). Останні два роки Центр працює практично на межі своїх потужностей, а з березня 2022 року частка звернень за медичною допомогою зросла на 50%», – зазначив перший заступник очільника краю. 

Про Захід