В Ужгороді затвердили заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах взимку

Опубліковано:

Заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста в зимовий період затвердили сьогодні на засіданні виконкому.

Заборонено:

– вихід на лід, пересування та катання на льоду на дериваційному каналі, річці Уж у межах міста, водоймах на вул. Загорській, вул. Івана Чурговича, у парку «Перемоги» (озеро біля УЗОШ №№ 12,15), на Радванському кар’єрі;

– підлідний вилов риби на ділянці р. Уж у районі пішохідного мосту «Боздоський» уверх за течією 200 м і вниз за течією 300 м.Департамент міського господарства та ПрАТ «Закарпаттяобленерго» мають обладнати зазначені місця щитами про заборону виходу на лід, пересування, катання на льоду та підлідного вилову риби.

Управління освіти зобов’язали організувати проведення у навчальних закладах міста уроків із правил поведінки на водних об’єктах у зимовий період відповідно до програми «Безпека життєдіяльності людини»; вжити відповідних заходів щодо недопущення виходу учнів до водних об’єктів, розташованих біля навчальних закладів міста.

Управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення має забезпечити вжиття необхідних заходів щодо надання медичної допомоги потерпілим у разі переохолодження та обмороженнях.

Контролюватимуть виконання рішення, зокрема, й управління патрульної поліції у Закарпатської області, управління муніципальної варти Ужгородської міської ради.

Ужгородська міська рада

Про Захід