В Ужгороді засідала робоча група щодо кращого включення екологічної та соціальної практики

Опубліковано:

Засідання робочої групи із розробки місцевого плану дій для кращого включення екологічної та соціальної практики в управління місцевим муніципалітетом відбулося сьогодні в Ужгородській міськраді.

Захід провели у межах проєкту «Міста в розширеному європейському просторі: Спільний розвиток спроможності державних установ шляхом словацько-українського транскордонного співробітництва та покращення доброчесності у суспільних справах (ЦСЄС)». Нагадаємо, його метою є покращення доброчесності та підзвітності державного управління в Словаччині та Україні, розвиток транскордонної інституційної співпраці, підвищення обізнаності працівників муніципалітетів Ужгорода і Харкова для сприяння прозорості та якості державного управління, створення нових мереж і партнерств, підтримка довгострокової та сталої співпраці між громадськими інституціями в близьких регіонах Словаччини та України, обмін досвідом тощо.

В Ужгороді це вже друга зустріч членів робочої групи, до складу якої входять представники міської ради, зокрема Управління міжнародного співробітництва та інновацій УМР , яке є одним із партнерів проєкту, а також представники УжНУ, Ужгородської молодіжної ради, департаменту екології та природних ресурсів ОДА, Басейнового управління річки Тиса, обласного центру з гідрометеорології, Благодійної організації «Благодійний фонд «Гуманітарний центр «Совине гніздо», громадських організацій «Національна лісова система», «Форза», «Зелений варош», станції заготівлі вторсировини «Проектна, 3».

Як розповіла проджект-менеджерка проєкту Ганна Мелеганич, на першому засіданні створили робочі групи за двома напрямами – соціальний та екологічний, відповідно розробили та запропонували актуальні напрямки розвитку міста в соціальній та екологічній сферах. На сьогоднішній зустрічі йшлося про екологічну сертифікацію будівель в Україні та соціальне підприємництво, після чого у робочих групах напрацьовували екологічні й соціальні рекомендації для муніципалітету.

Напрацьовані спільно місцеві пропозиції є відправною точкою для створення плану дій для підтримки зелених і соціальних інновацій для Ужгорода.

Про Захід