В Ужгороді засідала комісія щодо перейменування вулиць

Опубліковано:

Друге обговорення із перейменування вулиць, площ Ужгорода, названих іменами російських діячів, провели сьогодні, 22 квітня, у міській раді.

На засіданні комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, розташованих на території міста, розглянули перелік вулиць, пропонованих до перейменування, затверджений на попередньому засіданні 14 квітня – вулиці та площу у межах Малого Ґалаґова.

Члени комісії дійшли згоди і підтримали наразі перейменування лише кількох об’єктів:

пл. Олександра Пушкіна на пл. Малий Ґалаґов,
вул. Михайла Ломоносова на вул. Франтішека Крупки,
вул. Дмитра Менделєєва на вул. Адольфа Лібшера,
вул. Івана Крилова на вул. Іштвана Лаудона.

Щодо решти вулиць Ужгорода, зокрема, перейменованих у радянські часи, то, як зазначалося, багато вулиць було новостворених, а про інші, більш давні, інформацію мають далеко не всю, тому міська рада звернулася до архіву. За погодженням присутніх на засіданні вирішили, що доречно розглядати перейменування цих вулиць після отримання відповіді із архівної установи.

Нагадуємо, рішення цієї комісії носять лише рекомендаційний характер. Після напрацювання конкретних пропозицій їх винесуть на громадське обговорення – протягом двох місяців кожен ужгородець зможе висловити свою думку. І лише після проведення громадських обговорень та слухань питання внесуть на розгляд депутатів у сесійну залу Ужгородської міської ради.

Ужгородська міська рада

Про Захід