В Ужгороді запрацював центр допомоги для ЗСУ і вимушених переселенців (Фото)

Опубліковано:

Завдяки волонтерам Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату в Ужгороді на повну потужність запрацював справжній гуманітарний хаб, де щоденно надається допомога ЗСУ та вимушеним переселенцям.

Розташований цей центр волонтерської активності на території майбутнього спортивно-реабілітаційного для осіб з інвалідністю та ветеранів за адресою м. Ужгород, вул. Ф. Тіхого, 13 «Б». Сюди привозять допомогу як ужгородські підприємці і прості громадяни так і благодійники з Румунії та Франції. Привозять все необхідне від предметів і засобів гігієни до медикаментів. Вся допомога відразу передається військовослужбовцям ЗСУ та внутрішньо переміщеним особам в місті Ужгороді.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець висловлює щиру подяку всім закордонним та вітчизняним благодійникам, які підтримують всіх нас під час Вітчизняної війни з Російською Федерацією.

Водночас гуманітарному хабу вкрай потрібні волонтери зі знанням англійської мови та фармацевти.

Олександр Лизанець

Про Захід