В Ужгороді запрацював мобільний додаток TravelFellow для самостійних подорожей

Опубліковано:

На Закарпатті запрацював український мобільний додаток для самостійних подорожей, створений українцями. Це онлайн гід, який допомагає планувати самостійні, вільні подорожі містами України. В додатку зараз позначені майже 120 пам’яток та знакових місць Ужгорода, а у найближчі тижні їх стане ще більше. Додаток запустили минулої осені, він вже працює у Львові та Києві та Одесі.

Завдяки додатку TravelFellow можна вільно гуляти містом та складати власні маршрути. А також знайти цікаві і визначні місця, які знаходяться поблизу. Додаток допомагає не проґавити цікаві об’єкти поруч та знайомить з їх історією завдяки аудіозаписам професійних гідів.

«У додатку вже  понад тисяча знакових місць Львова, Києва, Одеси, а тепер ще й Ужгорода, для яких ми записали 40 годин аудіо тексту. На Закарпатті ми працювали із фаховими гідами та краєзнавцями», – розповів автор ідеї та керівник проекту Віктор Лучка

Мобільна екскурсійна аплікація працює з допомогою геолокації. Коли користувач вмикає додаток, він має можливість самостійно клікати по точках і слухати інформацію, або ж увімкнути режим вільної прогулянки і слухати в автоматичному режимі аудіо запис про об’єкт чи пам’ятку, яку ви бачите в десяти метрах біля себе.

«Це важлива опція, яка є лише у цьому додатку з-поміж схожих. Тобто вам не потрібно постійно відволікатися на телефон – ви просто гуляєте, а онлайн гід все робить за вас. Власне, TravelFellow переводиться як товариш, що подорожує, місцевий «дружбан», – додає Віктор Лучка. 

Ще одна перевага додатку — під час прогулянки не потрібен постійний доступ до інтернету: існує можливість завантажити контент і користуватися нею в дорозі. Крім того, в час пандемії Covid-19 з додатком можна дотримувати соціальної дистанції та відчуття свободи в туристичних місцях.

Завантаження додаток можна на GooglePlay та AppStore 

Про Захід