В Ужгороді замінили аварійну ділянку трубопроводу

Опубліковано:

Ужгородський водоканал замінив аварійну ділянку трубопроводу, прокладеного наземно конструкцією транспортного мосту. Старий трубопровід ввели в експлуатацію у 80-их роках минулого століття, останнім часом тут неодноразово траплялися аварійні пориви, що призводило до частих ремонтних робіт та відключень.

Як інформує КП «Водоканал м.Ужгорода», підприємство уклало договір із підрядною організацією на проведення капітального ремонту, кошти виділені із резервного фонду бюджету Ужгородської міської громади в 2022 році. Роботи із заміни трубопроводу виконали без припинення постачання води, адже біля нової мережі поруч проклали тимчасовий трубопровід, який було виключено з технологічної схеми водопостачання після прокладення нового.

12 вересня підрядна організація завершила роботи і вже ввечері новий трубопровід почав працювати. Також працівники водоканалу замінили запірну арматуру. Багато засувок, які демонтують працівники водоканалу, були фізично зношені та не функціонували, через що вода не могла надходити в оселі із необхідним тиском. Для підприємства це –додаткове енергозбереження та можливість локально відключати воду у випадку аварійних ситуацій.

Для довідки. Протяжність водопровідних мереж КП «Водоканал м.Ужгорода» становить 286,5 км, 53% яких вже відпрацювали свій нормативний термін служби. Значна кількість споруд і мереж водопостачання збудована ще у 80-х роках минулого століття.

Про Захід